Rotterdamsedijk 238 B, SCHIEDAM
Omschrijving
Het appartementsrecht dat recht geeft op het uitsluitend gebruik van de bovenwoning op de eerste en derde verdieping met verder toebehoren.
Bezichtiging
De mogelijkheid wordt onderzocht, als een en ander duidelijk is, dan wordt dat hier vermeld.
Kenmerken
Type registergoed
Appartement
Soort eigendom
Vol eigendom
Kadastrale omschrijving
het appartementsrecht dat recht geeft op het uitsluitend gebruik van de bovenwoning op de eerste en derde verdieping met verder toebehoren, plaatselijk bekend 3112 BP Schiedam, Rotterdamsedijk 238B, kadastraal bekend gemeente Schiedam sectie I complexaanduiding 4932-A, appartementsindex 101, uitmakende het één/éénhonderd vijfde (1/105) onverdeelde aandeel in de gemeenschap bestaande uit de panden met ondergrond en erven, plaatselijk bekend Rotterdamsedijk 172 tot en met 238 (even nummers) te Schiedam, ten tijde van de splitsing in appartementsrechten kadastraal bekend gemeente Schiedam sectie I nummer 4018, groot negenenveertig are en achtenzeventig centiare (49 a en 78 ca);
Informatie
Bijzonderheden
De openbare executoriale verkoop geschiedt overeenkomstig de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 2017 (AVVE), voor zover daarvan in de Bijzondere Veilingvoorwaarden niet is afgeweken.
De veilingvoorwaarden zijn op de www.veilingbiljet gepubliceerd en op te vragen ten kantore van de executerende notaris.
Tot en met 10 juni 2025 kan onderhands schriftelijk een bod worden uitgebracht ten kantore van bovengenoemde notaris.
De betaling van de koopprijs dient uiterlijk plaats te vinden 6 weken na gunning.
Omdat het registergoed woonruimte betreft waarop de artikelen 7:271 tot en met 277 Burgerlijk Wetboek van toepassing zijn, is verlof van de Voorzieningenrechter nodig voor het inroepen van het huurbeding. De verkoper heeft dit verlof gevraagd. Het verlof is verleend bij beschikking van de Voorzieningenrechter te Rotterdam dd 10 april 2025, met bepaling dat eerst na dertig dagen na betekening van de beschikking tot ontruiming mag worden overgegaan. Executant laat de beschikking voor rekening en risico van Koper betekenen.
De uitoefening van de (overige) bevoegdheden op grond van artikel 3:264 Burgerlijk Wetboek wordt aan de koper overgelaten. De verkoper staat niet in voor de bevoegdheid van de koper tot ontruiming.
De koper dient (zonodig) zelf, voor eigen rekening en risico, de ontruiming te bewerkstelligen.
Er vindt geen verrekening van huren en/of waarborgsommen plaats.
De inzetpremie (1% van het hoogste bod bij inzet), komt voor rekening van de verkoper.
Voor rekening van koper:
- het honorarium van de notaris;
- de overdrachtsbelasting;
- het kadastrale recht en de kosten van kadastrale recherche;
- de kosten waarvoor een koper krachtens de wet aansprakelijk is.
Bieders en mijners dienen zich bij de openbare verkoop desgevraagd te legitimeren en een verklaring van hun bank te overleggen, waaruit hun financiële gegoedheid blijkt.
Alvorens tot gunning wordt overgegaan dient door de koper een waarborgsom te worden gestort casu quo een bankgarantie te worden gesteld ter grootte van 10% van de koopprijs, met een minimum van €15.000,00.
De termijn van beraad als bedoeld in artikel 8 lid 2 AVVE eindigt op de zesde werkdag volgende op de afslag om vijf (5) uur in de middag of zoveel eerder als de verkoper al dan niet mocht hebben gegund.
De verkoper beschikt niet over een energieprestatiecertificaat dan wel een gelijkwaardig document als bedoeld in het Besluit energieprestatie gebouwen. Koper is hiermee volledig bekend en vrijwaart de bank voor alle (eventuele) aanspraken te dier zake. Koper is zich ervan bewust, dat indien hij een energieprestatiecertificaat dan wel een gelijkwaardig document als bedoeld in het Besluit energieprestatie gebouwen wenst te verkrijgen, hij daartoe zelf dient zorg te dragen;
Informatie terzake het milieu, de fundering, de bestemming en/of aanschrijvingen is geplaatst op www.veilingbiljet.nl. Van koper wordt verwacht dat hij zelf onderzoek instelt naar het onderhavige registergoed, dan wel dat hij als hij dit onderzoek achterwege laat of gelaten heeft, hij welbewust de daaraan verbonden risico’s aanvaardt zonder enig voorbehoud of enige aanspraak jegens de verkoper/bank of de notaris.
Veiling informatie
Type
Executieveiling hypotheek
Wijze van veilen
Hybride (zaal en internet)
Veilinglocatie
Postillion Hotel Dordrecht
Rijksstraatweg 30
3316 EH Dordrecht
Financieel
Inzetpremie:
1% van de inzetsom tlv verkoper
Indicatie veilingkosten:
€ 6.332,00
|
(per 11‑06‑2025 om 14:31 uur) |
incl BTW en excl OVB en kosten eventuele ontruiming |
(per 15‑05‑2025 om 15:37 uur) |
Specificatie indicatie kosten in PDF |
(per 11‑06‑2025 om 14:31 uur) |
Veiling
Postillion Hotel Dordrecht
Rijksstraatweg 30
3316 EH Dordrecht
Executieveiling hypotheek
Status:
Veiling
Dossiernummer: 46596
Notaris
mr B.R. de Randamie
Posthoornstraat 13-15
3011 WD Rotterdam
T: 010 433 03 55
Inzetpremie
1% van de inzetsom tlv verkoper
Onderhands bod
Tot en met 10 juni 2025 24:00 is een onderhands bod mogelijk.
Kaart
Klik hier om de Google kaart te zien
Onderhands bod
Het is ook mogelijk om voorafgaand aan de executieveiling bij de notaris een schriftelijk bod uit te brengen. Let er goed op dat dit bod onherroepelijk en onvoorwaardelijk is. U kunt dus geen voorbehoud maken voor bijvoorbeeld de verkrijging van een financiering of voor het leegkomen van het pand. Als koper dient u zich van de spelregels te vergewissen. Wij wijzen u op de informatie over dit object en de van toepassing zijnde veilingvoorwaarden en (veiling)kosten. Indien u na het lezen van de spelregels tóch onzeker bent, schakel dan een deskundige in. Bijvoorbeeld uw makelaar.
Voor het uitbrengen van uw bod voorafgaand aan de executieveiling gebruikt u het
biedingformulier. Het volledig ingevuld en ondertekend formulier dient voor de bovenstaande veiling uiterlijk
10-06-2025 24:00 uur bij de notaris te zijn ingediend.
Het wordt aangeraden een deskundige in te schakelen om de veilingaankoop te begeleiden.